Dr. Brian Hooker w sejmie

4 kwietnia w sejmie odbyło się kolejne spotkanie Parlamentarnego Zespołu do spraw Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych. Zaproszony dr. Brian Hooker odkrywał przed nami błędy i przekłamania w badaniach CDC, Senta Depuydt, dziennikarka belgijska, przestrzega przed konsekwencjami strachu przed chorobami dziecięcymi, który skutkuje naszą zgodą na łamanie podstawowych praw człowieka, a Ola Yaremiychuk […]

Nie zapominajmy o dzieciach poszkodowanych przez szczepionki

Jeśli dziecko się rodzi i dostaje w pierwszej dobie serię szczepień, to czy ktoś na prawdę może udowodnić, czy ono się takie urodziło, jak wmawia się rodzicom, czy jednak do takiego stanu doprowadziła szczepionka? Szczególnie, wiedząc że BCG może spowodować nawet zgon, a więc każdy stan pośredni, między zdrowiem a śmiercią również.

Bezpieczne leki, które zniszczyły ludziom życie

Afery lekowe wydają nie robić już na nikim wrażenia. Analizując kilka takich afer, możemy dowiedzieć się już dość sporo na temat bezpieczeństwa leków ogólnie. Po nich zostaje tylko ślad na Wikipedii i ból w sercach rodzin, które ucierpiały. A przecież szczepienia nawet lekami nie są. Nie przechodzą też badań z grupą kontrolną.